Kontakt:
Tel.: +420 777 757 212
(remove XX) info XX @maskarni-kostymy XX .com
Skype: ptakoviny.praha.7

Prodejna (maloobchod):
Dukelských hrdinů 18, Praha 7
Po - Pá: 9:30 - 18:00
So: 9:30 - 16:00



www.maskarni-kostymy.com

Pivrnec

Rozlučka se svobodou

Dětské maškarní kostýmy

Maškarní kostýmy

Halloweenské kostýmy a doplňky

Maškarní Havajská párty

Santa Claus, čerti, andělé

Doplňky na maškarní

Masky na maškarní

Klobouky

Paruky

Makeup

Srandičky a žertíky

Párty doplňky

Originální dárky

Textil s potiskem

Maškarní kostýmy

V naší prodejně maškarních kostýmů v Praze vám nabízíme velké množství maškarních kostýmů pro nejrůznější příležitosti, akce, maškarní párty nebo oslavy. U nás si můžete vybrat z několika tematických maškarních kostýmů pánských, dámských i dětských. Včetně sexy maškarních kostýmů dámských i pánských. V současné době nabízíme přes 100 různých kostýmů a svou nabídku stále rozšiřujeme!

Kostým si můžete prohlédnout a zakoupit na našich internetových stránkách, telefonicky nebo si ho přijít prohlédnout a přímo vyzkoušet do naší prodejny v Praze, na ulici Dukelských hrdinů 18, Praha 7. Sídlíme v blízkosti stanice metra C Vltavská a tramvajové zastávky Strossmayerovo náměstí (tramvaje č. 1, 12, 14, 17, 25 a 26), dále tramvajové zastávky Veletržní (tramvaje č. 1, 14 a 17).

Otevírací doba je Po - Pá od 10:30 do 18:30 a v sobotu od 12:30 do 18:30.

U nás seženete několik druhů kostýmů na maškarní bály. Ať už sexy maškarní kostýmy, strašidelné maškarní kostýmy, nebo naopak roztomilé maškarní kostýmy.   

Chystáte svému dítěti maškarní oslavu narozenin? Přij ďte k nám do prodejny maškarních kostýmů a vybírejte z několika druhů kostýmů!

Z naší bohaté nabídky si určitě kostým na veškeré maškarní akce vyberete i Vy!